Windows 10 będzie dopracowany

Windows 10 dopracowany w najdrobniejszych detalach, a świadczy o tym nawet tapeta, a raczej pracę nad nią.

Windows 10 będzie skierowany przede wszystkim do użytkowników Windowsa 7, którzy nie kupili Windowsa 8/8.1 bo im się nie podobał interfejs.

Pamiętajcie o tymże Windows 10 jest za darmo dla komputerów z Windows 7 i 8.1 oraz o tym że Cortana nie jest dostępna w Polsce.

Windows 10 w ciągu najbliższych dni wejdzie do fazy RTM co oznacza że pracę nad nowymi funkcjami zostają spowolnione. Programiści z Microsoftu będą teraz wyłapywać błędy.

Poniżej film z nagraniem kompilacji 10147:

Jak widzimy wiele się zmieniło względem poprzednich kompilacji. Został usunięty Insider Hub. Zmieniono także nazwę przeglądarki z Project Spartan na Microsoft Edge. Został dodany także Phone Companion czyli program do zarządzania danymi w telefonach.

A co z mobilną wersją?

Niedawno została udostępniona nowa wersja, ale mi nieprzypadła do gustu z powodu błędów. Dzisiaj wyciekł film przedstawiający kompilacje 10151.  Jak widać zostały zmienione niektóre animacje.

Co sądzę o Windows 10?

Moim zdaniem to będzie dobry system. Będzie w nim tak zwany „Złoty Środek” pomiędzy klasycznym interfejsem a Modern UI (dawniej Metro UI). Zostanie także dodany DirectX 12 na którego pewnie czeka wielu graczy w tym ja.